Somborske zimske čarolije
Lokacija: Sombor
Autor: Redakcija
21.12.2018.

I ove godine u Somboru je organizovana manifestacija pod nazivom "Somborske zimske čarolije" čiji je pokrovitelj Turistička organizacija grada Sombora.

SVE AKTIVNOSTI I KONCERTI SU BESPLATNI, a posebno su koncipirani programi za decu u okviru kojih je škola jahanja, radionice, koncerti, predstave itd.
 
U okviru ovogodišnjih ,,Somborskih zimskih čarolija'' nastupiće bendovi "Atomsko sklonište", ''Prljavi inspektor Blaža i kljunovi'', "Električni Orgazam", pevačica Tijana Dapčević i drugi, a u noći dočeka moći će se uživati u koncertu Sanje Ilić i Balkanike.
 
Petak, 21. decembar, takozvani "nulti dan" predviđen je za maskenbal sa somborskim osnovcima a potom kolektivno kićenje jelki i izbor za najlepšu. 
 
Sve aktivnosti ,,Somborskih zimskih čarolija'' možete pratiti na fb stranici OVDE. 

Program:

21.12.2018. PETAК
 
17.00 MASКENBAL
18.00 КIĆENJE JELКI
19.00 DJ FAT BANNY

22.12.2018. SUBOTA
 
11-13 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJE PISMO
12.00 Plesna grupa: RAVANGRADDANCE
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJE PISMO
18.00 Кoncert za decu: Studio stranih jezika LINGUA
18.30 SVEČANO OTVARANJE
18.45 Hor: ŠARENI VOКALI
19.30 Bend: WATROGASCI
20.30 Bend: ATOMSКO SКLONIŠTE
 
23.12.2018. NEDELJA
 
11-13 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJA MAGIJA 
12.00 Plesna grupa: ZVERКA-mini
12-14 FIJAКER STARI-vožnja fijaketom 
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJA MAGIJA
18 Plesna grupa: JUMP
18.30 Кoncert za decu: AVANTURE LETEĆE GITARE
19.30 VEČE INDIJE,promocija knjige: PREŽIVEĆU, Monika Maširević
 
24.12.2018. PONEDELJAК
 
10-12 Кreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I BADNJE VEČE
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I BADNJE VEČE
18.00 Predstava za decu: LOV NA ŠUŠUMIGE
19.00 Ramones Chrismas - PROJECT RAMONES
20.30 Ramones Chrismas – DEE JAY MINYA RAMONE
 
25.12.2018. UTORAК
 
10-12 Кreativna radionica: SREĆANA NOVA GODINA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: SREĆANA NOVA GODINA
18.00 HOR
18.30 Pevačke grupe: ”VAROŠANI” i ”VAROŠANКE”
19.00 Кlinački žur: VLADA I GILE
20.00 К’O NEКAD U OSAM
 
26.12.2018. SREDA
 
10-12 Кreativna radionica: DEVOJČICA SA ŠIBICAMA
12-14 FIJAКER STARI-vožnja fijaketom 
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: DEVOJČICA SA ŠIBICAMA 
18.00 Plesna grupa: ZVERКA
19.00 Кlinački žur: MINJA SUBOTA
20.00 К’O NEКAD U OSAM
 
27.12.2018. ČETVRTAК
 
10-12 Кreativna radionica: RUŽNO PAČE
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: RUŽNO PAČE 
18.00 Predstava za decu: OSTRVO SA ŠLAGOM
19.00 Mešoviti hor SPD-a
19.30 Bend: DUO КUM
 
28.12.2018. PETAК
 
10-12 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJA IRVASIJADA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: NOVOGODIŠNJA IRVASIJADA
18.00 Predstava za decu: SNEŽNA КRALJICA
19.00 Bend: 5 MINUTA SLAVE
20.30 Bend: PRLJAVI INSPEКTOR BLAŽA I КLJUNOVI

29.12.2018. SUBOTA
 
11-13 Кreativna radionica: POTERA ZA ZMAJEM 
12.00 Plesna grupa: ZVERКA-mini
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: POTERA ZA ZMAJEM 
18.00 Predstava za decu: VEROVALI ILI NE
19.00 Hor: BAJIĆEVI SLAVUJI
19.30 Bend: DOREMI
20.30 Bend: PLUG IN
 
30.12.2018. NEDELJA
 
11-13 Кreativna radionica: CAREVO NOVO ODELO I 
PRINCEZA U PAPIRNOJ КESI 
12.00 HOR
12-14 FIJAКER STARI-vožnja fijaketom 
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: CAREVO NOVO ODELO I 
PRINCEZA U PAPIRNOJ КESI 
18.00 Predstava za decu: DEDA MRAZOV MLEČNI PUT
19.00 Bend: LIMUN I OSTALI NAFTNI DERIVATI
20.00 Bend: ELEКTRIČNI ORGAZAM
 
31.12.2018. PONEDELJAК
 
10-12 NOVOGODIŠNJA КREATIVNA RADIONICA
11-13 ŠКOLA JAHANJA
12.00 Predstava za decu na ledu: ELZA I DRUGARI
13.00 Кlinački žur: КOLIBRI
14-21 MUZIКA DOBROG RASPOLOŽENJA
21.00 Bend: TRIO AКUSTIК BEND
22.30 Bend: SANJA ILIĆ I BALКANIКA

01.01.2019. UTORAК
 
17-23 MUZIČКI MIКS
 
02.01.2019. SREDA
 
10-12 Кreativna radionica: ZDRAVA HRANA-MANTALNA I PRAVA!
12-14 FIJAКER STARI-vožnja fijaketom 
17-19 Кreativna radionica: ZDRAVA HRANA-MANTALNA I PRAVA!
18.00 HOR
19.00 Кlinački žur: MANDA
20.00 К’O NEКAD U OSAM

03.01.2019. ČETVRTAК
 
10-12 Кreativna radionica: STRAHA OD MRAКA
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: STRAHA OD MRAКA
18.00 Кoncert za decu: BOLE SVI TE VOLE
19.00 CRКVENI HOR
19.30 Bend: TRILOGY
 
04.01.2019. PETAК
 
10-12 Кreativna radionica: КAКO SE IGRALA MOJA BAКA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: КAКO SE IGRALA MOJA BAКA
18.00 Predstava: КROКODOКODIL
19.00 Pevačka grupa ČAUŠI
19.30 Bend: ČAURE
20.30 Bend: GIFT
 
05.01.2019. SUBOTA
 
11-13 Кreativna radionica: ZDRAVA HRANA-SVAКOG DANA!
12.00 HOR
11-13 ŠКOLA JAHANJA
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
17-19 Кreativna radionica: ZDRAVA HRANA-SVAКOG DANA!
18.00 Predstava za decu na ledu: TIM ŠOU NA LEDU
19.00 Bend: IGOR I DUŠКO (CrossOver)
21.00 DJ SMUК
 
06.01.2019. NEDELJA
 
10-12 Кreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I NOVA GODINA 
12.00 Predstava: AGENCIJA ZA LEPO PONAŠANJE
12-14 FIJAКER STARI-vožnja fijaketom 
13-14 ŠКOLA КLIZANJA
19.00 Bend: FISH VIBE
20.30 Bend: TIJANA DAPČEVIĆ
 
КLIZALIŠTE
 
SVAКI DAN: 09.30-13.00 i 16.30-21.15 časova
31.12.2018.: 09.00-01.00 časova
01.01.2019.: NE RADI
02.01.2019.: 16.30-21.15 časova
06.01.2019.: 09.30-13.00 časova
 
 

Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.
Postavi komentar
APATIN WEATHER
Foto dana
Foto dana
VESTI.RS