U subotu međunarodni odbojkaški turnir za kadete

Odbojkaški klub Boom Volley u subotu 16.01. u hali u Prigrevici organizuje međunarodni odbojkaški turnir u konkurenciji kadetkinja.

Satnica turnira i raspored utakmica :

12:00 Apatin - Wolfland Odžaci
13:30 Boom Volley Prigrevica - Linga Osijek
15:00 utakmica za 3. mesto
16:15 finale turnira
17:20 proglašenje pobednika i dodela nagrada

Na svakoj utakmici na turniru će biti odigrana ukupno tri seta, a ukoliko je rezultat 2:0 odigraće se obavezan treći set.

Odbojkaški klub Linga Osijek će prvi put gostovati u Prigrevici a treba napomenuti da Osiječanke u svom sastavu imaju  igračice koje igraju u kadetskoj reprezentaciji Hrvatske.

Sve ekipe na turniru učestvuju bez kotizacija a ulaz na sve utakmice je besplatan.Ovaj turnir je na neki način i uvod u polufinalne utakmice zimskog fudbalskog turnira u Prigrevici koje su na programu u subotu veče nakon odbojkaškog turnira.