Rutinska pobeda Bratstva, Prigrevica je zaslužila Prvu Telekom ligu!

Bratstvo iz Prigrevice je u okviru 28. kola Srpske lige - grupa Vojvodina savladalo Radnički iz Sremske Mitrovice rezultatom 4:0 (3:0) i tako se osamilo na čelu tabele sa velikih 6 bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Omladinac iz Novih Banovaca dva kola pre kraja prvenstva!

Fantastično prvo polouvreme najavio je Nosković koji je doneo prednost od 1:0 u 14. minutu meča, a do kraja prvog poluvremena Vuković je postigao dva pogotka i doneo Bratstvu ubedljivu prednost. U drugom delu meča domaćin kontroliše igru i odličnom solo akcijom Grabeža postiže još jedan gol i tako postavljuje konačan rezultat na utakmici od 4:0.

Prigrevčani će u toku ove nedelje dva puta gostovati u Pančevu. Prvo će u sredu 24. maja igrati kup utakmicu protiv Dinama, a za vikend, tačnije u subotu 27. maja u 17 sati, igraće redovno ligaško kolo protiv ekipe Železničara.