Preokret Bratstva u režiji Ćovina!

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva odigrali su meč za fudbalske sladokusce i priredili prisutnim navijačima sve ono zbog čega se i dolazi na stadion. Viđeno je mnogo lepih poteza i preokreta, ali i grešaka ekipa, pa su tako svi segmenti fudbalske igre bili u velikoj meri prisutni a statističke kolone u notesima trenera popunjene. Na kraju, Bratstvo-Bečej 4:3 (2:3) ili kladioničarskim rečnikom iz 2 u 1 i 7+.

Iz prve ozbiljne akcije domaćih već u 6. minutu Grabež matira gostujućeg golmana za 1:0. Bečej ubrzo preuzima inicijativu i dolazi do izjednačenja od 1:1, da bi desetak minuta kasnije Stefan Rudan vratio prednost Bratstvu. Do kraja poluvremena potpuni preokret gostiju kao posledica velikog broja grešaka prigrevačkog tima, pa je trener domaćih Slobodan Bačić imao razloga za "lekciju" svojim pulenima na odmoru.

Nastavak meča, ipak, donosi mnogo sigurniju igru Bratstva koje preko Ćovina sa penala izjednačuje na 3:3, a potom isti igrač nešto kasnije postiže svoj drugi pogodak za konačnih 4:3.

Narednog vikenda Prigrevčani imaju tzv. "generalku" pred start drugog dela sezone u Srpskoj ligi protiv Bačke iz Subotice.