Poraz odbojkašica u četvrtfinalu

Odbojkašice "Apatina" poražene su od ekipe "MD Zrenjanin" sa 3:0 u setovima u revanš utakmici četvrtfinala kadetskog prventstva Vojvodine.

Početak utakmice pripao je domaćim odbojkašicama. Apatinke su uspele da izjednače na 6:6, a potom i da povedu sa 12:9. Vodile su do 18 poena, kada su domaće, pre svega dobrim servisom, uhvatile priključak i u završnici seta sigurnijom igrom pobedile  sa 25:21.

Odlično su odbojkašice Apatina počele drugi set. Sjajnom serijom servisa Natalije Tomić imale su prednost od 5:1. Razigrala se i Sanja Maleš, pa je ubrzo na semaforu stajalo 12:4 za "Apatin". Zrenjanike su zaigrale mnogo bolje  u nastavku ovog seta  i približile se na 16:19. Iako su  Apatinke vodile  21:19, u završnici seta poklonile su veliki broj poena svojim protivnicama, koje su prve došle do set lopte 24:22, koju su odmah i iskoristile.

U trećem setu igralo se poen za poen do 12 poena kad su odbojkašice "MD Zrenjanina" napravile razliku od četiri poena, koju su sačuvale do kraja meča i zasluženo pobedile i izborile plasman na finalni turnir kadetskog prvenstva Vojvodine.

Odbojkašice "Apatina" zauzele su peto mesto u Vojvodini na kadetskom prvenstvu u sezoni 2015-2016.