Mlada Apatinka Anja Pisar osvojila bronzu na teniskom turniru u Somboru

Na otvorenom prvenstvu Sombora u tenisu, zeleni nivo za devojčice, u organizaciji TK ,,Orange'' iz Sombora, desetogodišnja Anja Pisar osvojila je treće mesto.

Mlada Apatinka je polufinale igrala sa favoritom turnira. Anja je dobila prvi set sa 4:3, drugi izgubila sa 4:0, a treći, odlučujući set, izgubila je sa 7:5. Bez obzira na to, bronzana medalja veliki je uspeh za apatinsku mladu tenisku nadu, s obzirom na činjenicu da joj je ovo tek treći izlazak na turnir.

Anja trenira u Teniskom klubu ,,Dunav'' iz Apatina i na ovom turniru bila je jedina predstavnica naše oštine. Sem nje, takmičile su se devojčice iz Sombora, Subotice, Beograda, Novog Sada.