Fudbaleri Mladosti igrali nerešeno sa Omladincem iz Bukovca

Igrom prikazanom u kontrolnom meču sa Bukovčanima, apatinski fudbaleri su doneli optimizam i najavili sunčanu jesen na stadionu kraj Dunava. U jednoj od poslednjih kontrolnih susreta pred početak prvenstva Vojvođanske lige, fudbaleri OFK Mladosti su protiv solidnog tima Omladinca sa Bukovca pružili igru koja potvrđuje da je trener Zoran Stamenić sasvim blizu željene igre u predstoječem prvenstvu.

Utakmicu je počela postava koja će uz manje korekcije predstavljati startni tim za novo prvenstvo. Tokom celog prvog poluvremena Apatinci su dominirali terenom, ne dozvolivši gostima ni jednog trenutka preuzimanje inicijative i stvaranje šanse za gol. Takva igra je donela i rezultat pa se na pauzu otišlo vođstvom domaćeg tima golovima Divjaka i Zorića. U nastavku je trener Apatinaca pružio šansu svim raspoloživim igračima, pa su učestale izmene otupile oštricu napada domaćeg tima što su gosti iskoristili, došli do daha i na kraju uspeli da izjednače. Sam rezultat (2:2) je na ovoj utakmici bio u drugom planu, a sigurno je da je nakon utakmice beležnica trenera Stamenića bogatija za niz korisnih informacija.

Do početka prvenstva moguće je odigravanje još jedne utakmice, a generalka u Apatinu protiv prigrevačkog Bratstva će pokazati koliko su Apatinci spremni za novu sezonu.