Nova emisija TV 025info - Sportska arhiva

Ljubitelji sporta uživaće u novoj emisiji naše televizije! "Sportska arhiva" namenjena je svima koji žele da se podsete mečeva fudbalskog kluba "Mladost" iz Apatina.

Prva u nizu biće emitovana u sredu, 10.02. sa početkom u 18:15. Uživaćemo u duelu Crvene Zvezde i Mladosti. Utakmica polufinala Kupa Jugoslavije igrala se na tadašnjoj Marakani, 11. aprila 2001. godine. Crveno beli su pobedili sa 3:2, a strelci su bili Gvozdenović u 39. minutu, Drulić u 43. minutu i Aćimović iz penala u 83. minutu. Apatince je u vođstvo doveo Ćirić u 14. minutu, dok je drugi gol postigao Kekić u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Podsetimo se i kako su igrali Babalj, Đurković, Opsenica, Lazarević, Visković, Desnica, Džarić, Kozić, Bačić, Savić, Trifunac.