lokacija: Apatin
objavljeno: 14.09.2017.
Autor: Marko

Sutra na gradskoj plaži prvi Beer and deer festival

Društvo
Nakon odlaganja festivala zbog loših vremenskih uslova, sutra 15. septembra sa početkom u 20 sati i 30 minuta počeće prvi "Deer and Ber" festival na gradskoj plaži u Apatinu. 
 
S obzirom na činjenicu da je naš grad, između ostalog, prepoznatljiv po jelen pivu "Deer and beer festival” definitivno je pravi izbor za naziv festivala za koji se iskreno nadamo da će prerasti u tradiciju. Pored "Ribarskih večeri", a koje su brend Apatina, naš grad svakako zaslužuje i jedno ovakvo dešavanje. 
 

Od Danijela Ajduka, direktora Turističke organizacije Apatin, saznajemo da je sve spremno za festival, kao i da nema nikakvih promena u vezi nastupa bendova. Ljubitelji dobre rok svirke moćiće da uživaju u nastupu popularnih "Divljih jagoda" kao i provereno dobrim nastupima lokalnih bendova "Bitange" i "Dolly Bell".  

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.

Povezane vesti

Na Gastroeneterološkom odseku Internog odeljenja Opšte bolnice „Dr Radivoj Simonović“ Sombor, proteklog vikenda, isporučen je i pušten u...

U prostorijama Udruženja Crnogoraca Opštine Kula upriličen je prijem za generalnog konzula Crne Gore u Srbiji, Miodraga Kankaraša...

Povodom školske slave, Svetog Save, u petak će biti organizovan niz aktivnosti, saznajemo od Nade Zdravković, direktorke OŠ...

Opština Kula je novi vlasnik fudbalskog stadiona „Milan Sredanović“ kojeg je kupila na javnoj licitaciji održanoj u subotu,...

Održana je javna rasprava o Nacrtu odluke o prvim izmenama i dopunama Odluke o uređenju grada Sombora, a...

Jedna od nekoliko budućih fabrika u industrijskoj zoni, italijanski „Fiorano“ , u saradnji sa Kancelarijom za lokalni ekonomski...