lokacija: Kula
objavljeno: 04.12.2018.

Objavljen spisak 40 biračkih mesta na kojima će građani opštine Kula glasati 16. decembra

Politika

Građani opštine Kula će 16. decembra imati priliku da glasaju za jednu od osam lista koje učestvuju na izborima za lokalni parlament. Svoju građansku dužnost mogu da ispune na jednom od ukupno 40 biračkih mesta u opštini Kula.

Glasanje će se sprovoditi na 40 lokacija u šest naseljenih mesta opštine, od čega u Kuli ima 15 biračkih mesta, u Crvenki 11, u Sivcu sedam, u Ruskom Krsturu četiri, u Kruščiću dva, dok će Liparčani glasati na jednoj lokaciji.
 
Na pozivu za glasanje koji građani budu dobili neposredno pred izbore, biće navedeno tačno biračko mesto na kojem su upisani, a u nastavku pročitajte koja područja u opštini Kula obuhvata koje biračko mesto.
 
Pored toga, građani već sada mogu da provere kom biračkom mestu pripadaju, a te informacije su dostupne na portalu Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave – OVDE.
 
Kula
 
1. MZ “Gornji grad” – velika sala, Maršala Tita 119
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    25. maja
    Dositeja Obradovića
    Dr Mladena Stojanovića
    Dunavska
    Žarka Zrenjanina 1-47 i 70-134
    Zmaj Jovina
    Kozaračka
    Kudeljara
    Maršala Tita 167-271 i 312-450
    Milana Grozdića
    Nikole Tesle
    Salaš broj 75-93 i 72-92
    Crvenački put
 
2. MZ “Gornji grad” – mala sala, Maršala Tita 119
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    51. divizije
    Branka Radičevića
    Vuka Karadžića 1-51 i 2-48
    Žarka Zrenjanina 2-68
    Maksima Gorkog
    Maršala Tita 117-165 i 274-310
    Mostarska
    Panonska
    Sarajevska
    Travnička
 
3. STŠ “Mihajlo Pupin”, Laze Kostića 14
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Vuka Karadžića 53-97 i 50-98
    Igmanska
    Ise Sekickog
    Istarska
    Kosovska
    Krajiška
    Kumrovačka
    Liparski put
    Petra Kočića
    Salaši 59-67 i 42-64
    Stevana Sremca 67-97 i 78-106
 
4. Ekonomsko-trgovinska škola, Maršala Tita 113
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Veljka Vlahovića 2-4/D
    Đure Strugara 1-9 i 2-18
    Josipa Kramera 1-15 i 2-16
    Lenjinova
    Maršala Tita 85-115
    Save Kovačevića
    Svetozara Markovića
    Trg oslobođenja
 
5. OŠ “Isa Bajić”, Lenjinova 28
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Maršala Tita 232-272
 
6. Fond za zdravstveno osiguranje, Maršala Tita 260
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    29. novembra
    Dr Žike Miškovića
    Ise Bajića 1-89 i 2-38
    Laze Kostića
    Slobodana Penezića
    Stevana Sremca 5-65 i 2-76
    Telečka
 
7. Lovačko društvo “Fazan”, Đure Strugara 12
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Blok 6A
    Blok 6B
    Durmitorska
    Đure Strugara 11-91 i 20-94
    Maršala Tita 23-83
    Novosadska
    Njegoševa
    Radoja Dakića
    Svetozara Miletića
    Sonje Marinković
 
8. MZ “Gornji grad”, Maršala Tita 230
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    12. vojvođanske brigade
    20. oktobra
    4. vojvođanske brigade
    6. ličke brigade
    Blok 12
    Blok 13
    Boračko naselje
    Bratstva jedinstva 1-89
    Josipa Mažara Šoše
    Marije Bursać
    Marka Miljanova
    Marka Peričina Kamenjara
    Maršala Tita 182-230
    Matije Gupca
    Miroslava Antića
    Partizanska
    Radnička
    Stevana Doronjskog
 
9. Vatrogasna jedinica, Maršala Tita 192
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    1. maja
    11. oktobra
    13. jula
    22. jula
    27. jula
    4. jula
    7. jula
    8. marta
    Blok 6
    Bratstva jedinstva 62-96
    Iđoški put
    Ise Bajića 91-173 i 40-100,
    Kulska
    Majora Milana Tepića
    Salaš 19-37 i 18-38
    Sime Šolaje
 
10. DTD “Bačka” Vrbas, Maršala Tita 23
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Baje Pivljanina
    Blok 14
    Blok 15
    Boška Buhe
    Bratstva jedinstva 2-60
    Vinogradska
    Vladimira Nazora
    Maršala Tita 1-21 i 2-180
    Mine Karadžić
    Rade Končara
    Salaš 4-6
 
11. MZ “Donji grad”, Petra Drapšina 128
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    16. divizije 141-177 i 140-174
    Alekse Šantića
    Desanke Maksimović
    Đure Jakšića
    Ive Lole Ribara 109-141
    Jakova Ignjatovića 173-241 i 176-230
    JNA 2-46
    Novaka Pejčića 169-215 i 158-210
    Petefi Šandora 229-287 i 240-296
    Petra Drapšina 147-201 i 136-218/A
    Salaš broj 103-119 i 106-116
 
12. PU “Bambi”, Petra Drapšina 128
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    16. divizije 89-139 i 92-138
    Veljka Vlahovića 1-69/A i 6-82/A
    Ive Andrića
    Ive Lole Ribara 67-107
    Jakova Ignjatovića 127-171 i 122-174
    JNA 1-25
    Novaka Pejčića 113-167 i 108/A-156
    Petefi Šandora 173-227 i 134-238
    Petra Drapšina 107/B-145 i 104-134
 
13. OŠ “Petefi brigada”, 16. divizije 34
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    16. divizije 35-87/B i 38-90
    Ive Lole Ribara 1-65
    Jakova Ignjatovića 65-125 i 60-120
    Kiš Ferenca
    Novaka Pejčića 59-111B i 54-108
    Petefi Šandora 87-171A i 100-132A
    Petra Drapšina 45-107a i 46-102
    Salaš 135-147 i 124-128
 
14. Mađarski kulturni centar “Nepker” – velika sala, Josipa Kramera 45
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    16. divizije 1-33A i 2-36
    Adi Endrea
    Jakova Ignjatovića 1-63 i 2-58
    Jožefa Atile
    Josipa Kramera 31-67 i 18-90
    Novaka Pejčića 1-57 i 2-52
    Petefi Šandora 13-85 i 30-98
    Petra Drapšina 1-43 i 2-44
 
15. Mađarski kulturni centar “Nepker” – mala sala, Josipa Kramera 45
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    7. vojvođanske brigade
    Bartok Bele
    Bačka
    Vojvođanska
    Gal Lasla
    Doža Đerđa
    Košut Lajoša
    Krsturski put
    Naselje Nova Kula
    Omladinska
    Petefi Šandora 1-11 i 2-28
    Pionirska
    Put industrijska zona
    Radnoti Mikloša
    Salaš 129-133 i 152-226 i Salaš 383
 
Crvenka
 
16. Restoran “Kantina”, Masarikova 7
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Veljka Vlahovića
    Kolonija Šećerane
    Masarikova
 
17. ZZ “Novo plus”, Zelengora 66
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Naselje Zelengora
    Naselje Romanija
 
18. SUR “Točak”, Moše Pijade 22
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Borisa Kidriča
    Boška Buhe
    Đure Salaja
    Žarka Zrenjanina 89-183 i 102-198
    Železnička 10-48
    Miloša Obilića
    Mostarska
    Nade Dimić
    Petra Kočića
 
19. Železnička stanica Crvenka, železnička 66
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Alekse Šantića
    Žarka Zrenjanina 1-87 i 2-100
    Željeznička 1-5 i 2-8
    Lenjinova 1-15 i 2-4
    Matije Gupca
    Moše Pijade 1-45 i 2-26
    Otona Župančića
    Srpska
    Štrosmajerova
 
20. OŠ “Vuk Karadžić” – mala škola (kod mosta), Moše Pijade 28
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Ivana Milutinovića 73-149 i 78-156
    Ive Andrića 1-9 i 2-10
    Maršala Tita 115-193
    Moše Pijade 47-57
    Njegoševa 1-5/B i 2-16
 
21. Dom kulture Crvenka, Trg Duška Trifunovića 10
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Vojvođanska 99-185 i 90-158
    Ive Andrića 11-53 i 12-68
    Ive Lole Ribara 91-183 i 104-206
    Maršala Tita 108-192
    Moše Pijade 59-97
    Njegoševa 7-41 i 18-42
    Save Kovačevića 97-203 i 116-234
    Trg Duška Trifunovića 1-10
 
22. Motel Crvenka, Maršala Tita 194
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Branka Radičevića
    Vrzić salaš
    Jovana Jovanovića Zmaja
    Marije Bursać
    Marka Oreškovića
    Maršala Tita 195-245 i 194-234
    Petefi Šandora
    Radnička
    Sime Šolaje
    Heroja Pinkija
 
23. OŠ “Vuk Karadžić”, Maršala Tita 104
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Ive Lole Ribara 1-89 i 2-100
    Maksima Gorkog 7-25 i 6-30
    Maršala Tita 40-106
    Moše Pijade 40-70
    Petra Drapšina 13-51 i 14-42
    Save Kovačevića 1-95 i 2-114
 
24. Ciglana “Jedinstvo”, Lenjinova 110
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    8. marta
    Arsenija Čarnojevića
    Vojvođanska 1-97 i 2-88
    Desanke Maksimović
    Đure Đakovića
    Lenjinova 37-151 i 28-118
    Maršala Tita 2-38
    Moše Pijade 99-121 i 72-94
    Naselje “Vinogradi”
    Nikole Tesle
    Nova
    Slobodana Penezića
    Stevana Sremca
    Hilandarska
 
25. Srednja stručna škola Crvenka, Maršala Tita 107
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Đure Jakšića
    Ivana Milutinovića 1-71 i 2-76
    Lenjinova 17-35 i 6-26
    Maksima Gorkog 1-5 i 2-4
    Maršala Tita 1-113
    Moše Pijade 28-38
    Petra Drapšina 1-11 i 2-12
 
26. Dom kulture Nova Crvenka, Maršala Tita 23
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Gavrila Principa
    Lenjinova
    Maršala Tita
    Slavka Rodića
    Slobodana Penezića
 
Sivac
 
27. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 271
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    2. dalmatinske brigade 1-7 i 2-26
    3. sandžačke brigade 2-4
    Velimira Jakića
    Vladimira Kneževića Volođe
    Drinska 1-3
    Živka Džuvera
    Zetska
    Kozaračka 1-5 i 2-8
    Kosovska 1-7 i 2-12
    Maršala Tita 243-339
    Mostarska
    Nikole Tesle
    Partizanska 1-5 i 2-6
    Radoja Kontića 1-5 i 2-14
    Takovska
    Uglena
 
28. MZ Sivac – kancelarija Udruženja penzionera, Maršala Tita 197
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    1. vojvođanske brigade
    Braće Hadžića 2-12
    Veljka Vlahovića 1-43 i 2-52
    Žarka Zrenjanina 1-55 i 2-60
    Marka Oreškovića 1-41 i 2-50
    Maršala Tita 195-241
    Milovana Jelića 1-55 i 2-24
    Miloša Obilića
    Moravska
    Svetozara Miletića 1-61 i 2-52
    Sutjeska
    Ciganska mala
 
29. Narodna biblioteka Sivac, Arsenija Čarnojevića 2
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    8. marta
    Arsenija Čarnojevića
    Barska
    Braće Hadžić 1-17 i 14-62
    Veljka Vlahovića 45-75 i 54-122
    Dalmatinska
    Dušana Pejića
    Žarka Zrenjanina 57-117 i 62-124
    Jadranska
    Marka Oreškovića 45-67 i 52-74
    Maršala Tita 151-193
    Naselje Mali Stapar
    Omladinska 1-3 i 2
    Ribarska 1-5, Savska
    Salaši
    Svetozara Miletića 63-127 i 54-118
    Sonje Marinković
 
30. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Balkanska
    Braće Hadžić 19-31 i 64-98
    Vlajka Lančuškog
    Vuka Karadžića
    Ive Lole Ribara 1-41 i 2-38
    JNA 111-129 i 98-120
    Maršala Tita 1-149 i 2-118
    Narodnog fronta
    Nenada Popova
    Petra Drapšina
    Ribarska 7-13 i 2-20
    Svetozara Miletića 129-135 i 120-124
    Tomaša Žižića 127-147 i 108-112
 
31. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Beća Đilasa 1-3 i 2-20
    Đure Bogdanova
    Ive Lole Ribara 43-111 i 40-102
    JNA 53-109 i 46-96
    Kamenka Rajića
    Kurirska
    Maršala Tita 120-172
    Omladinska 3/A-5 i 4-14
    Planinska
    Svetozara Markovića
    Tomaša Žižića 63-125 i 44-106
 
32. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    2. dalmatinske brigade 9-29 i 28-56
    3. krajiške brigade
    7. vojvođanske brigade
    Beća Đilasa 5-33 i 22-62
    Vladimira Rolovića
    Zmaj Jovina
    Ive Lole Ribara 113-171 i 104-156
    JNA 1-51 i 2-44
    Kornelija Sentelekija
    Maršala Tita 174-200
    Milovana Jelića 57-141 i 26-72
    Moše Pijade
    Petefi brigade
    Tomasa Žižića 1-61 i 2-42
    Hajduk Veljka
 
33. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 271
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    3. sandžačke brigade 1-15 i 6-10
    Dolinska
    Drinska 5-11 i 2-6
    Kozaračka 7-23 i 10-22
    Kosovska 9-29 i 14-20
    Lovćenska
    Maršala Tita 202-294
    Njegoševa
    Partizanska 7-19 i 8-16
    Radoja Kontića 16-28
    Rifata Burdževića Trše
    Sarajevska
 
Ruski Krstur
 
34. Lovačko društvo “Jarebica”, Rusinska 57
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Borisa Kidriča 71-101 i 68-112
    Braće Biljna
    Vladimira Nazora
    Vladimira Hnatjuka
    Vojvođanskih brigada
    Đure Kišjuhasa
    JNA 73-177 i 74-178
    Jovgena Semana 1-39 i 2-4
    Jovgena Sivča 25-43 i 58-90
    Narodnog fronta 31-113 i 16-78
    Partizanska 81-91 i 76-94
    Petra Riznića
    Fruškogorska 51-139 i 76-192
 
35. Dom boraca, Fruškogorska 57
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Ive Lole Ribara 91-219 i 80-154
    Jaše Bakova
    Jovgena Semana 41-47 i 6-28
    Lenjinova 93-239, 88-150
    Maršala Tita 81-225 i 70-214
    Petra Kuzmjaka
    Radnička 23-31 i 8-24
    Rusinska 42-150
 
36. JKP “Ruskom”, Maršala Tita 59
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Blok 3
    Ive Lole Ribara 1-89 i 2-78
    Irine Provči 35-103 i 8
    Janka Tota Bogmeka
    Jovgena Sopke 1-61 i 2-58
    Kanalska 1-19 i 20-46
    Kratka
    Lenjinova 1-91 i 2-86
    Maršala Tita 1-79
    Radnička 1-21 i 2-6
    Ribarska
    Rusinska 75-163
    Sremskog fronta 1-39 i 4-36
 
37. OŠ i Gimnazija “Petro Kuzmjak”, Fruškogorska 64
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Borisa Kidriča 1-69 i 2-66
    Irine Provči 1-33 i 2-6
    JNA 1-71 i 2-72
    Jovgena Sivča 1-23 i 2-56
    Kanalska 2-18
    Maršala Tita 2-68
    Narodnog fronta 1-29 i 2-14
    Oros Gabra
    Partizanska 1-79 i 2-74
    Rusinska 1-73 i 2-38
    Salaš
    Salontaji Jakima
    Sremskog fronta 2
    Fruškogorska 1-49 i 2-74
    Šajkaškog odreda
 
Kruščić
 
38. OŠ “Veljko Vlahović”, Maršala Tita 37
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    1. maja
    22. oktobra
    Bolnička
    Doža Đerđa
    Ise Sekickog
    Kamenka Rajića
    Lenjinova 1-117 i 2-118
    Maršala Tita 1-95 i 2-90
    Milana Grozdića
    Novaka Pejčića
    Petefi Šandora
    Salaši 2-34 i 17-61
 
39. Dom penzionera, Vladimira Nazora 19
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    7. jula
    Vladimira Nazora
    Vojvode Mišića,
    Gojka Vojnovića
    Željeznička stanica
    Ive Lole Ribara
    Josipa Kramera
    Klaonička
    Lenjinova 125-225 i 120-214
    Maršala Tita 101-199 i 94-194
    Preka
    salaši 54-58
 
Lipar
 
40. OŠ “Nikola Tesla”, Maršala Tita 38
 
Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:
 
    Bratstva jedinstva
    Veljka Vlahovića
    Đure Gajića
    Žarka Zrenjanina
    Ive Lole Ribara
    Kulska
    Maršala Tita
    Mire Ratković
    Panonska
    salaši
    Svetozara Markovića
    Humska
 
Izvor: nasemesto.rs
 
 

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.

Povezane vesti

Hrvatski državljani u Srbiji moći će u nedelju u prostorijama Konzularnog ureda Ambasade Hrvatske u Beogradu i Generalnog...

Posle kraće i teške bolesti danas je u pedeset i šestoj godini preminuo je primarijus dr Zoran Parčetić,...

Umesto Milene Antić, koja je iz ličnih razloga podnela ostavku, na 23. sednici Skupštine opštine Odžaci, odbornici su tajnim glasanjem...

Obeležavanju jubileja - Deset godina od pružanja usluga socijalne zaštite – Pomoć u kući za odrasla i starija lica i...

Napadi na porodicu Vučić, koji se inteziviraju nakon, sada je već i njima jasno, potpunog fijaska vezanog za pokušaj rušenja...

Porodica je stub na kom se temelji svaki čovek i suština postojanja svakog pojedinca. Porodica je dar od Boga i...