(Odbojka) Boom Volley poražen od Wolflanda
Lokacija: Apatin
Autor: Aleksandra
07.03.2016.

"Boom Volley" iz Prigrevice poražen je od ekipe Wolfland iz Karavukova sa 3:2 u utakimici Druge vojvođanske lige.

Domaće  su vodile sa 2:0 u setovima i imale veliku prednost u trećem setu, ali nisu uspele da ostvare pobedu. Gošće su iskoristile veliki broj grešaka domaćih odbojkašica u završnici trećeg seta i nakon velike drame pobedile sa 28:26  u ovom setu. Potom su supele da izjednače na 2:2 i da u petom odlučujućem setu naprave potpuni preokret i ostvare pobedu od 3:2 u setovima.

Odbojkašice Boom Volleya su osvojile jedan bod u ovom susretu, pa su i pored poraza  ostale na drugoj poziciji na tabeli. Prigrevčanke su u narednom kolu slobodna ekipa.