Реми рукометаша „Апатина“

Rukomet

Рукометаши „Апатина“ након пораза у Банатском Карловцу, освојили су само бод на домаћем паркету против екипе „ТСК“ из Бачког Јарка. Иако су водили током читавог сусрета, нису успели да дођу до три бода. Одлично започели сусрет и већ након десетак минута имали су предност од пет голова (7:2). Само пар минута касније било је и максималних плус 6. Ипак, до одласка на одмор упорни гости прилазе на два гола заостатка. Наставак меча је био узбудљивији. Прво изједначење је стигло у шестом минуту наставка. Уследила је мини серија Апатинаца 4:1 за ново вођство 19:16. Финиш узбудљив. Ново поравнање семафор је забележио у 47. минуту (21:21). Након тога играло се гол за гол за коначних 25:25 (13:11). Милош Браун био је најбољи појединац домаћег тима, уједно и сусрета са 11 постигнутих голова. Александар Пилиповић је придодао три мање. На другој страни Немања Радић и Вељко Ћосић постигли су по шест погодака.
Након овог кола, Апатинци су седми тим Прве лиге Војводине са 11 бодова. У следећем колу угостиће четвртопласирану „Јабуку“.