lokacija: Apatin
objavljeno: 14.09.2017.
Autor: Marko

Sutra na gradskoj plaži prvi Beer and deer festival

Društvo
Nakon odlaganja festivala zbog loših vremenskih uslova, sutra 15. septembra sa početkom u 20 sati i 30 minuta počeće prvi "Deer and Ber" festival na gradskoj plaži u Apatinu. 
 
S obzirom na činjenicu da je naš grad, između ostalog, prepoznatljiv po jelen pivu "Deer and beer festival” definitivno je pravi izbor za naziv festivala za koji se iskreno nadamo da će prerasti u tradiciju. Pored "Ribarskih večeri", a koje su brend Apatina, naš grad svakako zaslužuje i jedno ovakvo dešavanje. 
 

Od Danijela Ajduka, direktora Turističke organizacije Apatin, saznajemo da je sve spremno za festival, kao i da nema nikakvih promena u vezi nastupa bendova. Ljubitelji dobre rok svirke moćiće da uživaju u nastupu popularnih "Divljih jagoda" kao i provereno dobrim nastupima lokalnih bendova "Bitange" i "Dolly Bell".  

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.

Povezane vesti

U Radiološkoj službi Opšte bolnice „Dr Radivoj Simonović” u nedelju, 19. novembra, u periodu od 8 do 16...

Povodom Dana opštine Kula danas je održana svečana sednica Skupštine opštine Kula, na kojoj su se obratili predsednik...

Pobednica 7. epizode serijala “Tvoje lice zvuči poznato”, glumica Dragana Mićalović, svoju nagradu od 1.000 evra donirala je...

U četvrtak 9. novembra u prostorijama Omladinskog kluba Grada Sombora, na inicijativu Somborskog edukativnog centra, održan je inicijalni...

Čovek da bio dobar lovac mora se roditi kao lovac, jer lovac se ne postaje, to čovek mora voleti, kaže...

Fotografija Apatinke Maje Macanović osvojila je 2. mesto na takmicenju pod nazivom ,,Treća izložba fotografija stanovnika Zapadno-bačkog okruga...