lokacija: Apatin
objavljeno: 14.09.2017.
Autor: Marko

Sutra na gradskoj plaži prvi Beer and deer festival

Društvo
Nakon odlaganja festivala zbog loših vremenskih uslova, sutra 15. septembra sa početkom u 20 sati i 30 minuta počeće prvi "Deer and Ber" festival na gradskoj plaži u Apatinu. 
 
S obzirom na činjenicu da je naš grad, između ostalog, prepoznatljiv po jelen pivu "Deer and beer festival” definitivno je pravi izbor za naziv festivala za koji se iskreno nadamo da će prerasti u tradiciju. Pored "Ribarskih večeri", a koje su brend Apatina, naš grad svakako zaslužuje i jedno ovakvo dešavanje. 
 

Od Danijela Ajduka, direktora Turističke organizacije Apatin, saznajemo da je sve spremno za festival, kao i da nema nikakvih promena u vezi nastupa bendova. Ljubitelji dobre rok svirke moćiće da uživaju u nastupu popularnih "Divljih jagoda" kao i provereno dobrim nastupima lokalnih bendova "Bitange" i "Dolly Bell".  

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.

Povezane vesti

Lokalna samouprava Grada Sombora odvojila je novčana sredstva koja su inicirala nastavak gradnje hrama u Bezdanu. Zahvaljujući ovim...

U Domu za stare i penzionere Apatin tokom meseca oktobra biće pojačane aktivnosti u cilju da se starost...

Opština Odžaci je u saradnji sa Hausing centrom iz Beograda dogovorila metodologiju rada na projektu “Podrška adekvatnom i...

Pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo mr Vuk Radojević uručio je 94 ugovora korisnicima, koji su ostvarili...

U nedelju 24. septembra u dvorištu bivšeg "Agrosaveza" (Staparski put BB) u Somboru biće održana tradiconalna Berza sitnih...

Danas se obeležava Međunarodni dan Alchajmerove bolesti. Tim povodom u Domu za stare i penzionere Apatin dr Nenad...